На території парку «Муромець» з'являться два нових спортивних поля

Tool items

У Деснянському районі в парку «Муромець» облаштовують бейсбольне та футбольне поля.

За словами голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитра Ратнікова, необхідно підтримувати ініціативу з розвитку спортивної інфраструктури міста, зокрема за рахунок створення інноваційних об'єктів, які сприятимуть розвитку сфери спорту в Києві та формуванню спортивної культури серед молодого покоління.

«На території парку «Муромець» з’являться одразу два нових сучасних поля. Бейсбольне поле стане найбільшим в Україні. Ми сподіваємось, що в майбутньому на його базі зможуть проводитись міжнародні змагання. Футбольне поле буде відповідати стандартам Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Воно матиме розмір 105 на 68 метрів. Таким чином, ми прагнемо заохочувати молодь до спортивного виховання та покращувати ситуацію в галузі спорту у столиці», – зазначив Дмитро Ратніков.

Дмитро Ратніков додав, що влада району завжди докладатиме максимум зусиль, щоб спортивні об’єкти в Деснянському районі відповідали найвищим світовим стандартам.

Довідка. Парк «Муромець» знаходиться в Деснянському районі Києва на Трухановому острові та на острові Муромець. Площа парку становить 219,4 га. Його було закладено у 1972 році в урочищі Чорторий під назвою парк «Дружби народів», який було перейменовано 22 лютого 2018 року відповідно до сучасної назви.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»