На реалізацію проєктів Громадського бюджету в Києві у 2023 році передбачено 220 мільйонів гривень

Tool items

У Києві розпочато подачу проектів Громадського бюджету на 2023 рік. На реалізацію проєктів з бюджету міста передбачено 220 мільйонів гривень.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, громадський бюджет – це ефективний інструмент взаємодії громадськості та місцевої влади.

«Сьомий рік поспіль у Києві діє платформа для реалізації ідей громадян. Вже зараз можна подавати проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2023 році. Міська влада підтримує ініціативи киян та сприяє розвитку інструментів демократії з метою підвищення рівня прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що наразі депутатський корпус розробляє зміни до положення про Громадський бюджет, кияни можуть долучитися до обговорення та подавати свої ідеї. Цьогоріч планується подати проєкт рішення щодо нової редакції положення на розгляд Київської міської ради вже до кінця року.

Нагадаємо, можна подавати проєкти у двох категоріях – великі (від одного до трьох мільйонів гривень) та малі (від 100 до 999 тисяч гривень) за наступними тематиками:
«Освіта, громадянське суспільство»;
«ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)»;
«Екологія»:
«Молодь, спорт»;
«Культура, туризм»;
«Здоров’я»;
«Дороги, транспорт»;
«Соціальний захист, інклюзія»;
«IT (інформаційні технології)»; «Міжтематичні».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)