На офіційному сайті Київради розміщуватимуть чинні та попередні редакції усіх рішень міської влади

Tool items

1064

На офіційному сайті Київради розміщуватимуть чинні та попередні редакції усіх рішень міської влади

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає забезпечення доступу громадськості до чинних та попередніх редакцій рішень Київради.  

Наразі на офіційному веб-сайті Київради в розділі «Нормотворча діяльність» розміщене посилання на портал «Ліга:3акон», що дозволяє шукати рішення міськради. Але забезпечується доступ лише до базових текстів рішень. Чинних редакцій документів Київради з урахуванням проголосованих змін, а також текстів попередніх редакцій рішень Київради станом на певну дату немає у відкритому доступі. 

«Сьогоднішнє рішення забезпечить громадянам вільний, безоплатний та цілодобовий доступ до усіх рішень Київської міської ради. Планується, що пошук можна буде здійснювати за назвою, номером, датою прийняття та словами з тексту. Важливим є доступ не лише до чинних, а й до попередніх редакцій рішень Київради. Їхня відсутність створює для громадян, депутатів, судів та інших зацікавлених осіб невиправдані труднощі при визначенні норм законодавства, що були чинними станом на певний проміжок часу. Окрім цього, відсутність біля скасованих рішень Київради помітки щодо втрати чинності може призвести до помилок при правозастосуванні», - зазначив ініціатор проекту рішення, депутат Київради Олег Макаров. 

У результаті прийняття рішення, громадяни будуть належним чином поінформовані про рішення Київради. Це стане передумовою для зменшення кількості порушень відповідних норм законодавства. Також це сприятиме відкритості та гласності Київради як представницького органу територіальної громади міста Києва.

Рішення підтримали 79 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»