На Липовій алеї завершують капітальний ремонт

Tool items

На Троєщині завершується капітальний ремонт скверу імені В'ячеслава Веремія, який знаходиться між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-б та вул. Оноре де Бальзака, 14 у Деснянському районі.

Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

Як зазначили на підприємстві, загальна площа скверу 2,4 га, у 2020 році у сквері поблизу обладнали дитячий майданчик та освітлення для доріг.

«Наразі у сквері встановлюють лави, урни, пандуси, а також прокладають пішохідні та велосипедні доріжки із ФЕМ. Передбачено під'єднати поливо-зрошувальну систему газону та встановити близько 20 камер відеоспостереження. У сквері також планується розміщення пам'ятного знака на честь Героя України В'ячеслава Веремія», – розповіли у КО «Київзеленбуд».

Нагадаємо, у червні 2021 року Київська міська рада підтримала рішення про присвоєння скверу імені В’ячеслава Веремія – українського журналіста, героя Небесної сотні, посмертно ушанованого званням Героя України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про відмову громадянину Каракічи Володимиру Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (390176836)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Оболонському районі міста Києва (545801737)
  • Про відмову громадянину Литвиненку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Підлісній у Святошинському районі міста Києва (360101901)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРІНВЕСТСІТІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Саперно-Слобідській, 18-В у Голосіївському районі міста Києва (587601169)
  • Про відмову громадянці Сидорі Анастасії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у пров. 5-му Садовому, 36 у Деснянському районі міста Києва (370147965)