На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Будівля Київської міської ради

Tool items

1095

На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили два проекти рішення, які передбачають викуп нерухомого майна для суспільних потреб.

Йдеться про дві ділянки, де розміщені будівлі в Дарницькому районі Києва. На вулиці Єлизавети Чавдар, 11-А розташоване приміщення дошкільного навчального закладу площею 6215,5 кв.м. Ще один дитсадок, який не функціонує, площею 6175,9 кв.м знаходиться на вулиці Драгоманова, 1-В. Саме ці приміщення має намір викупити місто та відновити там дошкільні навчальні заклади. Для цього Дарницька райдержадміністрація має запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю, якому належать обидва приміщення, провести переговори на викуп будівель.

«Прийняття цих проектів рішень дозволить у майбутньому частково вирішити проблему нестачі вільних місць для дітей дошкільного віку в комунальних дитсадках Дарницького району міста Києва», - наголошує співавтор проектів рішень, депутат Київради Ігор Мірошниченко.

Відповідні проекти рішень мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»