На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Будівля Київської міської ради

Tool items

800

На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили два проекти рішення, які передбачають викуп нерухомого майна для суспільних потреб.

Йдеться про дві ділянки, де розміщені будівлі в Дарницькому районі Києва. На вулиці Єлизавети Чавдар, 11-А розташоване приміщення дошкільного навчального закладу площею 6215,5 кв.м. Ще один дитсадок, який не функціонує, площею 6175,9 кв.м знаходиться на вулиці Драгоманова, 1-В. Саме ці приміщення має намір викупити місто та відновити там дошкільні навчальні заклади. Для цього Дарницька райдержадміністрація має запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю, якому належать обидва приміщення, провести переговори на викуп будівель.

«Прийняття цих проектів рішень дозволить у майбутньому частково вирішити проблему нестачі вільних місць для дітей дошкільного віку в комунальних дитсадках Дарницького району міста Києва», - наголошує співавтор проектів рішень, депутат Київради Ігор Мірошниченко.

Відповідні проекти рішень мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянці Слонімській Валентині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 75-м у Голосіївському районі міста Києва (227677917)
  • Про приватизацію громадянами Тимошенком Сергієм Олександровичем та Маринченко Оксаною Олегівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 10/6 у Голосіївському районі міста Києва П – 9950
  • Про передачу громадянці Теркун Тетяні Русланівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 31-а у Голосіївському районі міста Києва А-24281
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПАСЬКА-СЕРВІС" на вул.Межигірській, 1 у Подільському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурштейну Владиславу Зеліковичу у 4-му пров. Садовому, 41 у Деснянському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (370140425)