На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Будівля Київської міської ради

Tool items

896

На Дарниці може з’явитися два комунальних дитсадки

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили два проекти рішення, які передбачають викуп нерухомого майна для суспільних потреб.

Йдеться про дві ділянки, де розміщені будівлі в Дарницькому районі Києва. На вулиці Єлизавети Чавдар, 11-А розташоване приміщення дошкільного навчального закладу площею 6215,5 кв.м. Ще один дитсадок, який не функціонує, площею 6175,9 кв.м знаходиться на вулиці Драгоманова, 1-В. Саме ці приміщення має намір викупити місто та відновити там дошкільні навчальні заклади. Для цього Дарницька райдержадміністрація має запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю, якому належать обидва приміщення, провести переговори на викуп будівель.

«Прийняття цих проектів рішень дозволить у майбутньому частково вирішити проблему нестачі вільних місць для дітей дошкільного віку в комунальних дитсадках Дарницького району міста Києва», - наголошує співавтор проектів рішень, депутат Київради Ігор Мірошниченко.

Відповідні проекти рішень мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування вздовж будинків №№ 87, 87А на бульв. Академіка
  • Про відмову громадянці Васюник Вікторії Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (737907011)
  • Про відмову громадянці Гребеник Олені Юріївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Канальній у Дарницькому районі міста Києва (390127432)
  • Про відмову громадянину Гребенику Юрію Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Любарській у Дарницькому районі міста Києва (531901105)
  • Про передачу громадянину Полторацькому Юрію Владиславовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Руданського, 9 у Шевченківському районі міста Києва (796608288)