На цільову програму безпеки дорожнього руху Києва до 2022 року планують витратити 2,37 млрд грн

Вулиця Воздвиженська

Tool items

2226

На цільову програму безпеки дорожнього руху Києва до 2022 року планують витратити 2,37 млрд грн

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали міську цільову програму щодо підвищення організації та безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року.

Відповідна програма, яка розрахована на 4 роки, покликана створити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху та зменшити рівень травматизму й смертності в столиці. Адже наразі за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах порівняно з 2016 роком зросла майже на 48%.

Реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень ПДР, незастосування ременів безпеки тощо. Значну увагу приділено заходам щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках. На це до 2022 року планується витратити 58 млн грн. А на будівництво світлофорних об’єктів – 292,6 млн грн.

«Загалом фінансування програми на 4 роки складає 2,37 мільярди гривень. Фактично половину цих коштів – 1,07 мільярди надає Європейський інвестиційний банк. Ми ще влітку минулого року підписали фінансову угоду щодо підвищення безпеки автомобільних доріг українських міст. Решту – 1,3 мільярди виділятимуться з міського бюджету. Виконання всіх заходів, зазначених у цільовій програмі, має змінити тенденцію надвисокої небезпеки дорожнього руху. До прикладу, у планах будівництво елементів благоустрою на столичних автошляхах та модернізація перехресть. На це ми запланували понад 96 мільйонів гривень. На створення належних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями закладено 8,3 мільйона. Тут ідеться про пристосування тротуарів та пішохідних переходів для людей з інвалідністю», - зазначив голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Странніков.

Реалізація програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху столиці дасть можливість скоротити кількість смертельних випадків у 2022 році на 30 відсотків у порівнянні з 2015 роком. Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва