На Центральній спортивній арені Деснянського району відбувся благодійний турнір з футболу «Діти – наше майбутнє»

Tool items

З нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу на Центральній спортивній арені Деснянського району відбувся благодійний турнір з футболу «Діти – наше майбутнє».

Захід організовано за підтримки депутата Київської міської ради Юрія Зубка, добровольчого формування №19 «СВА» територіальної громади Деснянського району міста Києва, підрозділу «Софія» батальйону ТОР Управління Патрульної поліції в місті Києві та благодійного фонду «Добряк».

Як зазначив депутат Київської міської ради Юрій Зубко, у змаганнях взяли участь команди юних футболістів 2010-2013 років народження, а також їх батьки. 

«На передовій українські добровольці та військовослужбовці борються з ворогом задля того, щоб захистити нашу державу та, у першу чергу, дітей від військової агресії та антилюдських дій окупанта. У столиці ми маємо створити максимально комфортні умови для повноцінного здорового розвитку юних українців. Зокрема, футбольні матчі є своєрідним способом єднання та вираження нашої підтримки всім постраждалим внаслідок військової агресії. Тому в Деснянському районі наша команда в черговий раз організувала спортивні змагання для дітвори та їх батьків. У час війни необхідно турбуватись та підтримувати дітей задля розвитку навичок та здібностей», – розповів Юрій Зубко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)