На Арсенальній площі планують створити сучасну зону відпочинку

Tool items

На Арсенальній площі планують створити сучасну зону відпочинку з зеленими насадженнями та «сухим» фонтаном.

Таке рішення було підтримано сьогодня, 24 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 80 депутатів.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, для благоустрою території необхідно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва нерухоме майно та закріпити за комунальним підприємством «Київський метрополітен».

«У центрі Печерська знаходиться одна із найстаріших площ Києва – Арсенальна. Прийняте рішення передбачає проведення реставраційних робіт з метою створення сучасної зони відпочинку. При розробці проєкту благоустрою площі, одним із головних завдань є створення безбар’єрного простору. Концепція також включає озеленення території перед входом у будівлю метро «Арсенальна», оновлення вуличного освітлення та підсвічування елементів благоустрою. Окрім того, на площі висадять кілька десятків дубів, беріз і кущів. Наступним етапом реставрації Арсенальної площі стане зведення так званого «сухого» фонтану за павільйоном метро», – зазначив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)