На 12 станціях метро проведуть тренінги з домедичної допомоги

Tool items

Завтра, 15 вересня, на станціях столичного метро професійні медики навчатимуть домедичної допомоги, долучитися до навчань може кожен охочий. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Досвідчені спеціалісти та інструктори Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розкажуть та покажуть зокрема як:

здійснити первинну оцінку стану постраждалого;
допомогти при масивній кровотечі;
допомогти при порушенні прохідності дихальних шляхів;
допомогти при зупинці кровообігу;
допомогти при термічних опіках.
Проходитимуть тренінги на 12 станціях метро із 13:00 до 17:00 години.

Зокрема, на станціях червоної лінії:

«Шулявська» (проміжний вестибюль);
«Університет» (проміжний вестибюль);
«Театральна» (перехід);
«Арсенальна» (проміжний вестибюль).
На станціях синьої лінії:

«Олімпійська» (вестибюль, перед турнікетами);
«Палац «Україна» (вестибюль, перед турнікетами);
«Площа Українських Героїв» (вестибюль, перед турнікетами);
«Героїв Дніпра» (вестибюль, перед турнікетами).
На станціях зеленої лінії:

«Дорогожичі» (проміжний вестибюль);
«Звіринецька» (перехід);
«Печерська» (проміжний вестибюль);
«Позняки» (балкон над платформою).
Нагадаємо, що проведення тренінгів із домедичної допомоги – це спільний проєкт Департаменту охорони здоров’я КМДА та КП «Київського метрополітену», який розпочали у вересні минулого року. За 12 місяців до навчань долучились близько 13 тисяч киян і гостей столиці. Пасажири закликають й надалі проводити ці тренінги, адже тема домедичної допомоги нині є актуальною та необхідною для кожного.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)