Михайло Терентьєв: У семи районах Києва з’явиться 13 нових зелених просторів, вісім з яких – сквери, а також один парк

Tool items

У семи районах столиці планують створити ще 13 зелених просторів, вісім з яких - сквери, а також один парк з метою забезпечення комфортних умов для відпочинку та дозвілля мешканців.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 15 вересня, на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка продовжується створення нових зелених просторів, адже необхідно облаштовувати сквери та парки у столиці, щоб забезпечити комфортні умови для дозвілля киян та гостей міста.

«Наразі одним з основних завдань міської влади є збереження статусу зеленої столиці. У місті створюються сквери та парки, а також сучасні міські простори для відпочинку. Земельні ділянки з зеленими зонами, які раніше не мали належного догляду, надаються у постійне користування КО «Київзеленбуд» та районним комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень з метою благоустрою та своєчасного догляду за територією», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що у проєктах рішень передбачено створення тринадцяти зелених просторів на міських локаціях:

– Голосіївський район:
вул. Плещеєва, 33 (сквер),
вул. Академіка Писаржевського, 8, 8-а, та вул. Іртишська, 20 (сквер);

– Деснянський район:
вул. Теодора Драйзера, 4-а, 6-а, 2-б;

– Дніпровський район:
бульвар Ярослава Гашека, 6-8 (сквер),
вул. Празька (сквер),
парк «Вербовий гай» на Дніпровській набережній,
вул. Івана Миколайчука, 6-а (сквер);

– Оболонський район:
вул. Вишгородська, 10-12,
перетин вул. Вишгородської та вул. Резервної;

– Святошинський район:
бульвар Академіка Вернадського, 63-а, 71-а (сквер);

– Солом’янський район:
вул. Преображенська, 22/9 (сквер),
просп. Повітрофлотський, 43 (сквер);

– Шевченківський район:
вул. Златоустівська, 53.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі