Михайло Терентьєв: Сім’ям загиблих в АТО виплатять матеріальні компенсації у разі відмови від отримання земельної ділянки

Tool items

Київська міська рада продовжує виплачувати матеріальні компенсації у розмірі 400 прожиткових мінімумів сім‘ям загиблих під час антитерористичної операції у разі відмови від отримання земельної ділянки.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

Депутат наголосив, що сім’ї загиблих військовослужбовців мають право на першочергове одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», хоча фактично вони не в змозі реалізувати своє право через обмеженість земельного запасу міста Києва.

«Земельні ресурси у столиці обмежені, що унеможливлює забезпечення права усіх сімей загиблих військовослужбовців на першочергове одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва. З метою розв'язання цієї проблеми у 2014 році Київська міська рада прийняла рішення щодо затвердження порядку виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 400 прожиткових мінімумів уповноваженим членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції у разі відмови від отримання земельної ділянки та передачі її у комунальну власність міста на користь територіальної громади Києва», – зазначив Михайло Терентьєв.

За словами Михайла Терентьєва, на засіданнях постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин питання виплат матеріальних компенсацій мають пріоритет та завжди підтримуються більшістю депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)