Михайло Терентьєв: Сім’ям загиблих в АТО виплатять матеріальні компенсації у разі відмови від отримання земельної ділянки

Tool items

Київська міська рада продовжує виплачувати матеріальні компенсації у розмірі 400 прожиткових мінімумів сім‘ям загиблих під час антитерористичної операції у разі відмови від отримання земельної ділянки.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

Депутат наголосив, що сім’ї загиблих військовослужбовців мають право на першочергове одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», хоча фактично вони не в змозі реалізувати своє право через обмеженість земельного запасу міста Києва.

«Земельні ресурси у столиці обмежені, що унеможливлює забезпечення права усіх сімей загиблих військовослужбовців на першочергове одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва. З метою розв'язання цієї проблеми у 2014 році Київська міська рада прийняла рішення щодо затвердження порядку виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 400 прожиткових мінімумів уповноваженим членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції у разі відмови від отримання земельної ділянки та передачі її у комунальну власність міста на користь територіальної громади Києва», – зазначив Михайло Терентьєв.

За словами Михайла Терентьєва, на засіданнях постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин питання виплат матеріальних компенсацій мають пріоритет та завжди підтримуються більшістю депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва