Молодь та науковці столиці презентували своє бачення перспектив післявоєнного розвитку міста на Першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «PROКИЇВ»

Tool items

У рамках Платформи розвитку Києва, ініційованої Департаментом економіки та інвестицій КМДА,  сьогодні, 26 березня, відбулась Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «PROКИЇВ», на якій молодь та науковці презентували своє бачення перспектив післявоєнного розвитку міста.

Захід ініційований КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» спільно із закладами вищої освіти.

З вітальним словом перед молоддю столиці виступив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Війна – не тільки час шалених викликів. Війна – це втрачений час для розвитку. Коли світ планово розвивається, ми боремося за своє виживання. Але це можливості для змін, можливості для трансформації, рішення про які зараз потрібно ухвалювати швидше, аніж у мирному житті. Гордий тим, що Київ – єдине місто, яке розробило разом із англійськими партнерами рамкову стратегію відновлення Києва, яка передбачає глибинні трансформації міста. Так, поки що наш горизонт планування звужений внаслідок війни, але чітке розуміння бажаних перетворень зекономить нам час на їх втілення. Ми маємо бути готовими до нових викликів, але й не забувати, що це час можливостей. Не бійтесь висловлювати ідеї, бо це – ваш час. Згаяти його сьогодні – втратити десятиріччя майбутнього», – наголосив Володимир Бондаренко.

Доповіді учасників стосувалися розвитку та трансформації різних сфер життєдіяльності міста: економіки, освіти, культури, спорту та соціальної сфери.

За словами Володимира Бондаренка, за результатами виступів у подальшому будуть сформовані пропозиції для розгляду з метою включення їх до проєктів міських цільових програм та актуалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)