Міська влада спільно з відповідальним бізнесом та депутатами Київської міської ради щоденно забезпечують столицю хлібом та продуктами першої необхідності

Tool items

Міська влада спільно з відповідальним бізнесом та депутатами Київської міської ради щоденно забезпечують не тільки столицю, а й прилеглі населені пункти, хлібом та продуктами першої необхідності.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Федоренко, з початку війни відповідальний бізнес безкоштовно надає хліб для Гуманітарного штабу міста Києва, який згодом волонтери доставляють соціально незахищеним категоріям населення.

«У Києві щоденно випікається достатня кількість хлібу для того, щоб задовольнити потреби всіх мешканців. Київські хлібопекарні не припинили свою діяльність, пекарі приходять на роботу, неодноразово працюють понаднормово. У столиці щоденно, окрім комендантського часу, працює мережа фірмових магазинів «Київхліб». З початку війни ми безкоштовно надаємо хліб для постраждалих від російської агресії людей у столиці та Київській області. Депутати Київської міської ради та волонтери Гуманітарного штабу Києва доставляють хліб та продукти харчування мешканцям. Я дякую київським підприємцям та відповідальним працівникам, які старанно виконують свою роботу. Ми єдині та сильні духом», – зазначив Ярослав Федоренко.

Депутат додав, що в цей складний воєнний час київський бізнес має працювати, оскільки необхідно забезпечувати мешканців товарами та послугами для того, щоб не допустити економічної та продовольчої криз.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь