Міська влада оскаржить рішення суду про скасування перейменування проспекту Степана Бандери

Tool items

925
Міська влада оскаржить рішення суду про скасування перейменування проспекту Степана Бандери 
 
Міська влада Києва готує апеляційну скаргу стосовно рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, який скасував рішення Київради про перейменування № 559/559 від 07.07.2016 трьох вулиць, провулку та проспекту.
 
«У 2016 році Київська міська рада прийняла рішення про перейменування. Це вулиці Суворова, Кутузова, проспект Московський. Їм присвоїли імена людей, які у 20 столітті боролися за незалежність України. У кінці січня 2021 року Окружний адміністративний суд вирішив скасувати це рішення. Скасувати не тому що була порушена процедура, не тому що був порушений закон, а тому що, на думку судді, Київська міська рада не належно мотивувала чому ми вважаємо, що ці особи боролися за незалежність України», - говорить заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко. 
 
Як підкреслив Володимир Бондаренко, раніше постановою Шостого апеляційного адміністративного суду було встановлено, що перейменування відповідних вулиць, провулків та проспекту проведено у порядку, визначеному законодавством України.
 
«Ми переконані, що апеляційна інстанція задовольнить нашу скаргу. І це не про політику. Це про права киян, інтереси киян, місцеве самоврядування і демократію. Оскільки жоден суд не має і не може підміняти тих депутатів, які приймають рішення. Саме в залі Київради вирішується на скільки мотивоване рішення або на скільки ні», - наголосив Володимир Бондаренко. 
 
Нагадаємо, рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва № 826/17079/16 від 28 січня 2021 року, за позовом від 05 листопада 2016 року громадської спілки «Громадський контроль та порядок» без участі представників Київської міської ради було скасовано рішення Київради № 559/559 від 07.07.2016 про перейменування наступних вулиць, проспекту та провулків:
 
вулиці Баумана на вулицю Януша Корчака;
вулиці Кутузова на вулицю Генерала Алмазова;
вулиці Суворова на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка;
провулку Кутузова на провулок Євгена Гуцала;
проспекту Московського на проспект Степана Бандери.
 
Офіційна заява заступника міського голови — секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренко за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RwvD6U9y-9s&ab
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про відмову громадянину Ахмедову Віктору Джалаловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі міста Києва (520201689)
  • Про передачу громадянці Харченко Євгенії Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 23а у Голосіївському районі міста Києва (757556270)
  • Про адміністративну комісію при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації
  • Про надання Національному Антикорупційному Бюро України дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівлі на вул. Василя Сурикова, 3 у Солом'янському районі міста Києва (330131592)
  • Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції на просп. Маяковського Володимира, 56а у Деснянському районі міста Києва (384121169)