Мешканцю Київського зоопарку – горилі Тоні виповнилось 48 років

Tool items

Мешканцю Київського зоопарку – єдиній горилі в Україні на ім’я Тоні виповнилось 48 років.

Як повідомили в Київському зоопарку, наші співробітники влаштували святковий сніданок на фазенді горили Тоні з нагоди його дня народження.

«Горила проживає в новому літньому вольєрі, який максимально наближений до природного середовища приматів. Наступні два дні всі охочі можуть доєднатись до привітань довгожителя Тоні та розмалювати одну з наших листівок. Юні натуралісти Київського зоопарку організували спеціальний художній куточок біля вольєра, де за допомогою різнокольорових фломастерів можна створити пам’ятне привітання», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що кияни та гості міста можуть побачити святкові сніданки іменинника та створити власне привітання 09 та 10 серпня (з 11:00 до 13:00).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Миропільській, 13 у Дніпровському районі міста Києва (612534181)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)