Мешканці та гості міста продовжують вивчати історію столиці завдяки туристичним маршрутам «Київ історичний» та «Київ хрещатий»

Tool items

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» продовжують проводити безкоштовні прогулянки містом. Мешканці та гості столиці 02 та 03 липня відвідали екскурсійні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий». 

За словами начальниці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марини Радової, під час екскурсій учасники ознайомились з багатовіковою історією стародавнього Києва, дізнались імена важливих постатей, які створювали та будували столицю впродовж багатьох століть. 

«Маршрут «Київ історичний» відзначився духом прадавності, який відчули учасники, гуляючи площами столиці, – Софіївською, Контрактовою, Поштовою, Михайлівською. «Київ хрещатий» запам'ятався величністю Андріївської церкви, історичним духом парку «Володимирська гірка» та найголовнішою вулицею не лише Києва, а й всієї країни, – вулицею Хрещатик. Обидва маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому для безпеки учасників екскурсії містом на маршруті передбачені укриття, якими можна скористатись за потреби», – розповіла Марина Радова.  

Начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додала, що і надалі екскурсії матимуть систематичний характер, тому усі охочі зможуть долучитись та пізнати Київ, як історичний та культурний центр Європи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)