Мешканці двох населених пунктів на Чернігівщині отримали гуманітарну допомогу від депутатів Київської міської ради

Tool items

Мешканці населених пунктів Бакланова Муравійка та Горбове на Чернігівщині отримали гуманітарну допомогу від депутатів Київської міської ради.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Юлія Симуніна, біля населених пунктів Бакланова Муравійка та Горбове проходила лінія розмежування з ворогом та тривали запеклі бої з окупантами. У селах ворожі війська зруйнували понад 20 житлових будинків.

«Значна частина територій навколо сіл Бакланова Муравійка та Горбове досі не розмінована. Наша команда була занепокоєна щодо гуманітарного забезпечення цих невеликих населених пунктів на Чернігівщині, оскільки ми отримували неодноразові запити про допомогу від представників місцевої громади. Тому у столиці сформували гуманітарний вантаж та доставили продукти харчування, засоби особистої гігієни до населених пунктів. Дякую київському хлібопекарському підприємству «Київхліб», яке надало хліб для місцевої громади. Ми продовжуємо нашу роботу та не припиняємо вірити у світле майбутнє України», – зазначила Юлія Симуніна.

Депутатка додала, що дорогою до сіл Бакланова Муравійка та Горбове на власні очі побачили руйнування, які спричинені військовою агресією росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)