Мешканці Деснянського району пройшли навчання з мінної безпеки

Tool items

У Деснянському районі відбулись навчання з мінної безпеки для 150 дітей та дорослих. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко, важливо розповідати людям про заходи безпеки та правила поведінки в випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. 

«З початку широкомасштабного вторгнення на українській землі знаходять сотні снарядів, мін та інших вибухонебезпечних предметів. Тому кожен з нас має бути обізнаним про те, як поводити себе з такою небезпечною знахідкою. Саме тому сьогодні за підтримки БФ «Солом’янські котики» фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій та працівники Національної поліції України проводять безкоштовні навчання з мінної безпеки для дорослих і дітей. Зокрема в парку вздовж проспекту Шухевича на Троєщині було облаштовано два окремих намети: перший для наймолодших дітей, де вони малювали та в ігровій формі дізнавались про вибухонебезпечні предмети, а другий для старших дітей та їх батьків, де безпосередньо працівник Нацполіції показував муляжі мін та пояснював як діяти в випадку їх виявлення. Ці знання можуть врятувати життя. Також запрошені експерти підготували інструменти піротехніків, засоби виявлення та захисту від вибухів. Усі охочі змогли приміряти костюм сапера, бронежилети, а також взяли участь у пошуку предметів міношукачами в супроводі службової вівчарки Лялі. До заходу загалом долучились 150 дітей та дорослих», – розповіла Ганна Старостенко. 

Депутатка додала, що необхідно регулярно проводити такі навчання для мешканців задля підвищення рівня їх безпеки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану