Мешканці Дарниці разом з комунальниками та депутатами Київради впорядковують прибудинкові території

Tool items

Мешканці Дарниці разом з працівниками КО «Київзеленбуд» та депутатом Київської міської ради Олександром Гончаровим впорядковують прибудинкові території. 

Як розповів виданню «Вечірній Київ» депутат Київської міської ради Олександр Гончаров, щороку традиційно спільно з мешканцями району впорядковуємо територію, а саме проводимо прибирання та висаджуємо дерева.  

«Цьогоріч на вулиці Урлівській разом з працівниками КО «Київзеленбуд» висадили близько тридцяти різних кущів і п’ять нових катальп. Крім цього, нещодавно облаштували спортивний майданчик та встановили затишну альтанку. Перлиною двору залишається бювет, який вдалось облаштувати на прохання мешканців», – зазначив Олександр Гончаров. 

Депутат наголосив, що співпраця депутата з громадою — це об'єднання зусиль і ресурсів задля реалізації спільних ініціатив.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі