Медична система Києва працює у посиленому режимі: містяни отримують онкологічну, нефрологічну, стоматологічну та ендокринологічну допомогу, хворі на діабет забезпечені інсулінами

Tool items

Медична система Києва працює у посиленому режимі. Містяни отримують онкологічну, нефрологічну, стоматологічну та ендокринологічну допомогу, хворі на діабет забезпечені інсулінами. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Із перших днів повномасштабного вторгнення росіян столичні медики – наші герої – працюють у посиленому режимі. Увесь цей час медичні заклади надають допомогу усім, хто її потребує», – розповів Микола Поворозник.

Зокрема, Київський міський центр крові з перших днів забезпечує усі заклади необхідними компонентами крові.

Працює Київський міський клінічний онкологічний центр, фахівці якого надають усю необхідну медичну допомогу онкохворим. Це і обстеження: працює радіологічне відділення центру, і лікування: проведення хіміо- та променевої терапії.

Також у центрі працює гаряча лінія для консультацій онкохворих пацієнтів та їх родичів: (044) 365-07-62. Звертатися можна щоденно з 10:00 до 13:00.

Жодного дня не припиняли роботу шість паліативних відділень, в яких надають допомогу невиліковно хворим:

Київська міська клінічна лікарня №2 – (099) 338-50-38;
Київська міська клінічна лікарня №6 – (044) 497-79-49;
Київська міська клінічна лікарня №10 – (044) 525-20-90;
Київська міська клінічна лікарня №18 – (044) 293-24-28; (050) 711-89-63;
Олександрівська клінічна лікарня м. Києва – (050) 939-89-93;
Київський міський клінічний онкологічний центр – (067) 703-60-70.

«У повному обсязі містяни отримують нефрологічну, стоматологічну та ендокринологічну медичну допомогу. Хворі на цукровий діабет забезпечені інсулінами – вони можуть їх отримати як за електронними, так і за паперовими рецептами. Пацієнти з хворими нирками проходять процедури діалізу», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що у столиці поновлено виконання планових операцій. Зокрема це офтальмологічні операції із заміни кришталиків, операції на серці, заміна суглобів та інші. Не припиняли роботу столичні травмпункти, куди містяни можуть звертатися за потреби.

Працюють медики і в закладах первинної медико-санітарної допомоги та в консультативно-діагностичних центрах. Тут містяни можуть отримати медичну допомогу у сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів, незалежно від того чи підписана у вас декларація з лікарем. Адже сьогодні у столиці багато внутрішньо переміщених осіб і наше завдання надати кваліфіковану медичну допомогу кожному, хто її потребує.

«Окремо скажу про роботу пологових. У них народжуються нові українські життя. Для цього наші лікарі створили всі умови і окремо подбали про безпеку майбутніх матусь та новонароджених. Нове життя – це завжди перемога, і чим більше у місті з’являється малюків, тим сильніша впевненість у тому, що життя триває і перемога за нами!» – наголосив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
  • Про повернення майна у власність громади міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
  • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
  • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва