Майже 25 млрд грн на освіту та 5,7 млрд на охорону здоров’я: Київрада ухвалила бюджет столиці на 2021 рік

Tool items

Майже 25 млрд грн на освіту та 5,7 млрд на охорону здоров’я: Київрада ухвалила бюджет столиці на 2021 рік 

Головний фінансовий документ, за яким житиме столиця наступні 12 місяців – ухвалено. Депутати Київради прийняли рішення «Про бюджет міста Києва на 2021 рік». 

Відтак, доходи заплановані в сумі майже 60,5 млрд грн. Найбільше прибутку отримає столиця від податку на доходи фізичних осіб – 27,6 млрд грн. Це 46 % усієї дохідної частини головного фінансового документу Києва. Місцеві податки становитимуть 13,8 млрд грн, що складає 23%. Трансферти – 7,5 млрд грн, - 12%. 

Видатки бюджету заплановано на рівні майже 57,8 млрд грн. Найбільше коштів передбачили на освітню галузь – 24,7 млрд грн. Це – 43% від запланованих видатків міського бюджету. 

«Ми гарантуємо збільшення заробітної плати освітянам – будемо виплачувати працівникам галузі усі можливі надбавки. Ми продовжимо будівництво та реконструкцію дитячих садочків і шкіл. Будемо і далі створювати сучасні умови для виховання і навчання наших дітей», – зауважив мер Києва Віталій Кличко.

Продовжить столиця у 2021 році розвивати й дорожню інфраструктуру. На транспорт та дорожнє господарство передбачено 8,7 млрд грн. 

Значну увагу приділятимуть галузі охорони здоров’я. Тут закладено 5,7 млрд грн. В тому числі враховано надбавки медикам, які лікарі будуть отримувати уже з січня наступного року. 

На соціальний захист у 2021 році передбачено 5 млрд грн. Заплановано і збільшення зарплати працівникам бюджетної сфери міста та комунальникам. 

Відповідне рішення підтримали 74 депутати Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки