Марина Порошенко: Заклади охорони здоров’я мають отримати додаткове фінансування для якісного надання медичних послуг

Tool items

Заклади охорони здоров’я Києва цього року додатково можуть отримати майже 286 мільйонів гривень у рамках міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 29 вересня, на позачерговому засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, внесення змін матиме позитивний вплив для галузі, оскільки забезпечить підтримку закладів у системі охорони здоров'я та збільшить фінансову вмотивованість медичного персоналу.

«Кияни мають отримувати якісну та комплексну медичну допомогу. Необхідно впроваджувати додаткові соціальні гарантії для ефективного забезпечення пацієнтів необхідною допомогою. Кожен громадянин, незалежно від віку, статі та статусу має право на соціальний захист. Важливо реалізовувати заходи для зміцнення та охорони здоров'я людей протягом усього їх життя», – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що цьогоріч додатково у міській цільовій програмі передбачено виділення фінансування:
– понад 239 мільйонів гривень на забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами пацієнтів, хворих на інфекційні захворювання та на COVID-19, зважаючи на напружену епідеміологічну ситуацію у Києві;
– понад 25 мільйонів гривень на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт закладів охорони здоров’я столиці, а також на оновлення та забезпечення їхньої матеріально-технічної бази;
– понад 19,5 мільйонів гривень на ремонт та сервісне обслуговування обладнання закладів охорони здоров’я;
– понад 10 мільйонів гривень на лікування пацієнтів із політравмою;
– понад 1,2 мільйона гривень вперше буде надано на підтримку закладам охорони здоров’я Києва щодо програмного та сервісного забезпечення обладнання для проведення скринінгу слуху новонароджених.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про відмову громадянину Каракічи Володимиру Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (390176836)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Оболонському районі міста Києва (545801737)
  • Про відмову громадянину Литвиненку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Підлісній у Святошинському районі міста Києва (360101901)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРІНВЕСТСІТІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Саперно-Слобідській, 18-В у Голосіївському районі міста Києва (587601169)
  • Про відмову громадянці Сидорі Анастасії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у пров. 5-му Садовому, 36 у Деснянському районі міста Києва (370147965)