Марина Порошенко: У Києві відкрили першу в Україні кімнату, дружню до опитування дітей

Tool items

У Дарницькому районі на базі Центру сім’ї відкрили заклад, у якому працюватиме перша в Києві кімната, дружня до опитування дітей, де за методикою «зеленої кімнати» проводитимуть опитування дітей, які стали свідками домашнього насильства. Це перший заклад саме такого типу не тільки у столиці, а й в Україні. 

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

За словами Марини Порошенко, одним із важливих аспектів роботи центру буде допомога поліції у з’ясуванні обставин та деталей злочинних дій проти дітей.

«Щоб правильно провести опитування та повторно не травмувати дитину, у центрі відбуватимуться сеанси одночасної роботи психологів та поліції. Коли в одному приміщенні з дитиною працює психолог, а в сусідній кімнаті, за непрозорим склом, – співробітник поліції через спеціальні засоби зв’язку корегує питання, які необхідно пропрацювати з дитиною і, які є важливими для слідства. Записи цих сеансів можна використовувати в суді без повторного допиту дитини, з метою уникнути психічних травм та додаткового стресу», – розповіла депутатка.

Марина Порошенко додала, що створення мережі закладів із надання дітям уразливих категорій послуги екстреного кризового втручання за методикою «зелена кімната» ще на крок наблизить Київ до кращих європейських столиць в питаннях надання соціальних послуг.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.