Марина Порошенко: Київ може стати прикладом для України у наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми

Tool items

Київ може стати прикладом для України у наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми та розвитку сімейних форм виховання.

Таке питання було обговорено під час наради з реалізації Плану реформування, перепрофілювання та трансформації дитячих інтернатних закладів. В обговоренні взяли участь представники Департаментів охорони здоров’я, освіти і науки, соціальної політики, служби у справах дітей та сім’ї.

За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров‘я та соціальної політики Марини Порошенко, окремим завдання має бути навчання соціальних робітників, патронатних вихователів, вчителів спеціальної освіти, адже саме від них залежить успішність реформи та якість надання послуг у столиці.

«Ми зможемо почати закривати інтернатні заклади тільки тоді, коли створимо альтернативні умови для виховання, розвитку та навчання дітей столиці. Як держава, так і міська влада мають забезпечити їх виховання в сім’ї або умовах наближених до сімейних, аби у майбутньому вони стали повноцінними членами українського суспільства», – наголосила Марина Порошенко.

На нараді були надані доручення профільним департаментам щодо приведення у відповідність до чинного законодавства Плану реформування, перепрофілювання та трансформації дитячих інтернатних закладів у столиці з подальшим прийняттям його на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий