Леся Петрівська: Туристичний Київ стає доступним для людей з інвалідністю

Tool items

Туристичний Київ стає доступним для людей з інвалідністю, а їх інтереси враховуються при покращенні усіх сегментів сфери гостинності.

Про це зазначили на засіданні Координаційної ради з туризму та іміджевої політики виконавчого органу Київської міської ради.

За словами Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської, важливим напрямком розвитку сфери гостинності Києва є розбудова інклюзивно привітної європейської столиці.

«Важливо, що увага до потреб осіб з інвалідністю уже стає нормою на порядку денному та їх інтереси враховуються при покращенні усіх сегментів сфери гостинності міста. Цього року спільно з Управлінням туризму та промоцій ми вже почали складний та тривалий процес з адаптації туристичних маршрутів Києва відповідно до потреб осіб із інвалідністю усіх нозологій, провели зустріч з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю та Асоціацією гідів Києва у рамках пілотного проєкту «Академія гостинності». Крім цього, управлінням було озвучено плани на наступний рік, де одним з пріоритетних напрямів розвитку сфери гостинності Києва залишається розбудова інклюзивно привітної європейської столиці», – зазначила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що міська влада всіляко допомагає та працює над напрямками із забезпечення прав осіб з інвалідністю.

«Для міської влади надзвичайно важливо, щоб сучасна європейська столиця була доступною та комфортною для кожного без винятку мешканця та гостя міста. Я впевнена, що це стане початком соціально важливої роботи, яка допоможе людям з інвалідністю побороти бар’єри та побачити красу столиці», – зазначила Леся Петрівська.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки