Київський іподром запрошує киян та гостей міста на кінні перегони

Tool items

На Київському іподромі 03 вересня пройдуть змагання коней рисистих порід. Відбудуться сім заїздів, у яких візьмуть участь 42 рисаки.

Як зазначили в КП «Київський іподром», ця подія обіцяє приємно вразити шанувальників рисистих випробувань.

«Спільно з громадськістю працюємо над тим, щоб підвищити популярність іподромних випробувань у столиці. Змагання рисистих коней на Київському іподромі – це шанс побачити у дії найшвидших та найвитриваліших рисаків. Глядачі матимуть можливість підтримати наїзників та їхніх коней, спостерігаючи за запеклими змаганнями на різних дистанціях. Подія стане дійсно незабутньою для тих, хто цікавиться рисистими випробуваннями та красою коней різних рисистих порід», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться на Київському іподромі (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок: о 12:45. Вхід на територію іподрому безоплатний. Задля безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття (станція метро «Іподром»).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва