Київським метрополітеном протягом тижня скористалося майже 3,4 мільйона пасажирів

Tool items

Київським метрополітеном протягом тижня скористалося майже 3,4 мільйона пасажирів, із яких 819 тисяч – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у міжпік – 8-10 хвилин.

Як нагадує підприємство, сплатити за поїзд можна:
транспортною карткою;
Qr-квитком;
Qr-кодом, згенерованим у додатку «Київ Цифровий»;
безконтактною банківською карткою;
мобільними додатками ApplePay та Google Pay.

Оператором оплати проїзду в громадському транспорті визначено КП «ГІОЦ», тож у разі виникнення питань пасажири мають можливість телефонувати на гарячу лінію оператора: (044) 366-55-55.

Минулого тижня фахівці «Київського метрополітену» проводили необхідні планові роботи. Зокрема, замінено 46 шпал, 11 брусів на стрілочних переводах та 62 метри рейок. Окрім цього, тривають капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота»-«Театральна» та на станції «Контрактова площа».

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється. Водночас підземні станції як укриття працюють цілодобово.

Також нагадаємо, про роботу підземних станцій під час комендантської години з 23:00 до 05:00. Під час повітряної тривоги:
при вході в метрополітен як укриття необхідно обов’язково мати документ-посвідчення особи;
прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

У столичному метрополітені закликали з розумінням ставитися та дотримуватися умов воєнного стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану