Київська міська рада звернулась до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та Національної комісії щодо неприпустимості зростання тарифів на житлово-комунальні послуги

Tool items

Київська міська рада звернулась до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання утричі тарифів на житлово-комунальні послуги восени 2021 року.

Таке звернення прийняли сьогодні, 07 жовтня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Звернення підтримали 79 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з 01 січня 2021 року в черговий раз зросли тарифи на постачання природного газу та електроенергії, на холодну воду та водовідведення, а також виробництво теплової енергії для населення.

«Наразі такі дії влади вже призвели до того, що людям довелося платити за комунальні послуги суттєво більше, тобто електроенергія майже всім родинам обійшлася вдвічі дорожче, а ціна на опалення зросла у півтора рази. Таким чином, в Україні продовжують накопичуватися борги населення за комунальні послуги. На жаль Кабінет Міністрів України знову анонсував зростання тарифів на житлово-комунальні послуги утричі восени поточного року. Необхідно уникнути підвищення тарифів на комунальні послуги, адже для громадян це занадто великі суми. Метою цього звернення є зменшення тарифів на природний газ до ціни, за якою газ було закачано у підземні сховища влітку, що дозволить не підвищувати тарифи для населення», – зазначив Олександр Бродський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)