Київська міська рада звернулася з проханням використовувати медичну базу відомчих лікарень для лікування хворих на коронавірус

Tool items

312

Київська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України щодо використання медичної бази відомчих лікарень, які розташовані у Києві, для прийому та лікування хворих на коронавірус. 

Таке звернення підтримали сьогодні, 08 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Звернення підтримали 102 депутати. 

Як зазначили у Київській міській раді, ситуація з поширенням коронавірусу в столиці набуває загрозливих масштабів. «Офіційна статистика демонструє різкий сплеск кількості хворих на Сovid-19 та госпіталізованих осіб, які перебувають у важкому стані. У Києві із 23 березня щоденно фіксується понад тисячу хворих на добу. Враховуючи темпи розповсюдження хвороби, столичні комунальні медичні заклади майже вичерпали увесь свій ресурс ліжкомісць», – зазначили у Київраді. 

У зв'язку з цим, депутати Київської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України з проханням вжити необхідних заходів щодо використання медичної бази відомчих лікарень, які розташовані у Києві, для прийому та лікування хворих на коронавірус. Зокрема, протягом найближчих тижнів перепрофілювати та обладнати заклади кисневими станціями, концентраторами, забезпечити засобами індивідуального захисту лікарів та медичного персоналу необхідними для боротьби з коронавірусом ліками.

Перепрофілювати наступні заклади охорони здоров’я:
– Клінічну лікарню «Феофанія» Державного управління справами; 
– Київську клінічну лікарню на залізничному транспорті №1; 
– Київську клінічну лікарню на залізничному транспорті №2; 
– Київську клінічну лікарню на залізничному транспорті №3; 
– Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України; 
– Центральний госпіталь військово-медичного управління СБУ; 
– Центральний госпіталь МBC України; 
– Державну установу «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по м. Києву»; 
– Державну установу «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Київській області»; 
– Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь»; 
– Лікувально-діагностичний центр Міністерства оборони України; 
– Державну наукову установу «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва