Київська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України з вимогою стримати зростання комунальних тарифів для населення

Tool items

Київська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України з метою недопущення зростання тарифів на опалення та гаряче водопостачання для киян.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 07 жовтня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 77 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови постійної комісії з питань екологічної політики Вадима Сторожука, через відсутність належного нормативного врегулювання питання щодо закупівлі природного газу – Акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» запропонувало фіксовану ціну на тривалий період, яка є вищою, ніж та, що є складовою відповідного тарифу.  

«Зазначена ситуація зумовить підвищення для населення тарифів на гарячу воду та опалення до 40%, та ускладнить проходження опалювального сезону 2021-2022 років. Київська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів на опалення та гаряче водопостачання шляхом забезпечення природним газом виробника тепла без комерційних посередників, а також встановлення справедливої ціни на газ українського видобутку, що використовується для виробництва тепла», – зазначив Вадим Сторожук.

Депутат додав, що соціальне напруження значно зменшиться, якщо забезпечити стабільне проходження опалювального сезону та завдяки уникненню підвищення тарифів на теплопостачання.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)