Київська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України щодо проведення реабілітації учасників АТО

Tool items

682

Київська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України щодо забезпечення проведення реабілітації учасників АТО у КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни». 

Таке звернення прийняли сьогодні, 4 березня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Звернення підтримали 80 депутатів. 

Проблемою є те, що до КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни» пацієнти госпіталізуються лише у плановому порядку, прийом ветеранів війни, у тому числі учасників АТО до зазначеного закладу було призупинено відповідно до діючих нормативно-правових актів, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

З огляду на це, Київська міська рада звернулася до МОЗ України з проханням вжити необхідних заходів реагування, а саме: напрацювати низку нормативно-правових актів, спрямованих на розблокування можливості реалізації планової госпіталізації та проходження реабілітації учасників АТО у КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни». А Кабінету Міністрів України в найкоротший термін підготувати відповідні зміни до відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

У депутатському зверненні зазначається, що надзвичайно важливо, щоб нові проєкти нормативно-правових актів, а також зміни, які пропонуються внести до чинного законодавства, в жодному разі не зауважували зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини та громадянина.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва