Київська міська рада збирає пропозиції щодо перейменування 14 міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами

Tool items

Київська міська рада збирає пропозиції щодо перейменування 14 міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами.

Пропозиції щодо перейменування приймаються до 14 січня поточного року на електронну адресу: [email protected].

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради, ініціатор пропозиції про перейменування Володимир Бондаренко, цьогоріч місто має завершити процес дерусифікації та декомунізації, тому потрібно перейменувати кожен міський об'єкт, назва якого пов’язана з росією, її радянським та імперським минулим.

«Перейменування вулиць та провулків триває з метою зменшення культорологічного впливу країни-агресора на нашу свідомість. Це своєрідний опір задля захисту нашої культури. Українська історія з давніх-давен і до сьогодні багата знаковими подіями та славиться діячами та Героями, які гідні того, щоб на їх честь називали міські об’єкти у столиці. Наразі місто збирає пропозиції щодо перейменування ще 14 об'єктів. Згодом їх буде систематезовано і шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» кияни зможуть обрати нові назви для них», – розповів Володимир Бондаренко.

Перелік вулиць та провулків щодо яких триває збір пропозицій.

Шевченківський район:
– провулок Бехтерівський.

Деснянський район:
– провулок Вешенський;
– вулиця Пушкіна.

Солом'янський район:
– вулиця Вузівська.

Подільський район:
– провулок Достоєвського;
– вулиця Нахімова.

Святошинський район:
– вулиця Сергія Єсеніна;
– вулиця Мельниченка.

Дарницький район:
– вулиця Костянтина Заслонова;
– вулиця Івана Тургенєва.

Голосіївський район:
– вулиця Софії Ковалевської;
– вулиця Стрілкова.

Печерський район:
– вулиця Станіславського.

Дніпровський район:
– вулиця Петра Чаадаєва.

Вимоги щодо оформлення пропозицій за посиланням: https://kmr.gov.ua/uk/content/pereymenuvannya.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)