Київська міська рада затвердила План дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва на 2024-2026 роки

Tool items

Київська міська рада затвердила План дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва на 2024-2026 роки.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у 2019 році Київська міська рада приєдналась до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, взявши на себе зобов’язання розробити План дій для досягнення рівності.

«Наразі ми визначили пріоритети плану дій та передбачили ресурси для досягнення фактичної рівності. Це означає впровадження у політичній, економічній, соціальній і культурній сферах життя територіальної громади політики щодо забезпечення рівності жінок й чоловіків на місцевому і регіональному рівні за допомогою методології, розробленої Радою європейських муніципалітетів і регіонів та її комітетом у справах жінок. Наші дії будуть спрямовані на забезпечення відчутних покращень в наданні послуг різним групам жінок і чоловіків у столиці. Продовжуємо поширювати політику людиноцентричності, зокрема, у таких сферах повсякденного життя як безпека, громадський транспорт, сфера праці та охорони здоров’я. Київрада буде коригувати нормативно-правову базу для ще більшого залучення, представництва і включення жінок до всіх сфер політичного і публічного процесів прийняття рішень. А також розширювати співпрацю з партнерами з публічного і приватного сектора, громадськими організаціями з метою більш ефективного сприяння рівності жінок і чоловіків у всіх аспектах життя», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що звіт про стан виконання плану дій буде розміщуватись на офіційних вебсайтах структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації, районних в місті Києві державних адміністрацій у формі відкритих даних.

З Планом дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва на 2024-2026 роки можна ознайомитись за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ ФАЙНЕНШАЛ ХОЛДІНГС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку на Дніпровській набережній, 7 у Дніпровському районі міста Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель 395364658
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІЧКІВСЬКЕ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу з магазином та мийкою на вул. Миколи Грінченка, 18-б у Голосіївському районі міста Києва (513043329)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:69:118:0004) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Героїв Севастополя, 23-б у Солом’янському районі міста Києва (591940019)