Київська міська рада та Київська міська державна адміністрація долучились до еко-ініціативи «Місто живих стін»

Tool items

Київська міська рада та Київська міська державна адміністрація долучились до еко-ініціативи «Місто живих стін».

Еко-ініціативу започаткувало Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Як зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний, вертикальне озеленення – це поширена практика збільшення площі зелених насаджень у світі.

«Сьогодні висадили понад 20 паростків винограду Вічі у внутрішньому дворику мерії по вулиці Хрещатик, 36. А це означає, що вже наступного року тут з'являться «живі» стіни, які будуть не тільки дарувати прохолоду влітку, але й тішитимуть око працівників, гостей та відвідувачів Київради. Крім цього до нашої ініціативи «Місто живих стін» вже долучились п'ять районів Києва: Дарницький, Деснянський, Печерський, Солом'янський та Шевченківський. Паростки Вічі в районах висадили біля шкіл, дитячих садочків та деяких житлових будинків. Найближчим часом «живі» стіни з'являться у всіх районах столиці», – розповів Олександр Возний.

За словами депутата Київської міської ради Ігоря Хацевича, вертикальне озеленення сприяє покращенню екосистеми, оскільки зелені насадження поглинають пил та генерують кисень.

«Міська влада сприяє збільшенню площі зелених насаджень у столиці та популяризує вертикальне озеленення, яке вже давно є добре знаною еко-ініціативою у світі. Зелені стіни поглинають газ та шум, знижують температуру у приміщенні, а також стають прикрасою міського простору. Закликаємо киян долучатись до еко-ініціативи та разом озеленювати столицю. Для цього необхідно висаджувати паростки винограду Вічі біля своїх будинків самостійно або звернутись з такою пропозицією до ОСББ або керуючих компаній», – додав Ігор Хацевич.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»