Київська міська рада та ГО «Ліга інтернів» спільно реалізують програму стажування молоді

Tool items

Київська міська рада та громадська організація «Ліга інтернів» 07 грудня підписали Меморандум щодо співпраці в реалізації програми стажування молоді з метою їх підготовки та підвищення кваліфікації в органах місцевої влади. Зі сторони Київської міської ради Меморандум підписав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, зі сторони громадської організації «Ліга інтернів» – Голова правління, народний депутат України Валерій Карпунцов.

За словами Володимира Бондаренка, Київська міська рада однією зі своїх основних стратегічних цілей завжди вважала відкритість та сприяння залученню активних громадян, у тому числі й молоді, до процесу прийняття рішень. Саме тому було вирішено запровадити програму стажування для молодих киян та киянок у співпраці з громадською організацією «Ліга інтернів».

«Наразі саме молодь стає активним агентом змін та долучається до впровадження потужних інструментів громадської участі – петицій, проєктів громадського бюджету, місцевих ініціатив та інших форм прямої демократії. Я впевнений, що співпраця з громадською організацією надасть нам можливість знайти молодих, активних людей, які будуть втілювати зміни на благо столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко додав, що програма буде складатись з розвитку лідерства, стажування молоді у структурних підрозділах секретаріату Київської міської ради, відвідування навчальних та освітніх курсів, лекцій, тренінгів, проведення зустрічей з політичними, громадськими діячами місцевого та всеукраїнського рівнів, а також культурного дозвілля у вигляді відвідування та організації екскурсій, мистецьких, концертних, спортивних благодійних подій тощо.

Довідка. Громадська організація «Ліга інтернів» заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення тощо об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Корольова Академіка, 10 у Святошинському районі міста Києва (706000417)
  • Про виплату громадянці Цимбал Лілії Олександрівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі павільйону 2П1 на вул. Вербовій, 23а у Оболонському районі міста Києва (314131948)
  • Про зміну типу та найменування середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62