Київська міська рада та ГО «Ліга інтернів» спільно реалізують програму стажування молоді

Tool items

Київська міська рада та громадська організація «Ліга інтернів» 07 грудня підписали Меморандум щодо співпраці в реалізації програми стажування молоді з метою їх підготовки та підвищення кваліфікації в органах місцевої влади. Зі сторони Київської міської ради Меморандум підписав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, зі сторони громадської організації «Ліга інтернів» – Голова правління, народний депутат України Валерій Карпунцов.

За словами Володимира Бондаренка, Київська міська рада однією зі своїх основних стратегічних цілей завжди вважала відкритість та сприяння залученню активних громадян, у тому числі й молоді, до процесу прийняття рішень. Саме тому було вирішено запровадити програму стажування для молодих киян та киянок у співпраці з громадською організацією «Ліга інтернів».

«Наразі саме молодь стає активним агентом змін та долучається до впровадження потужних інструментів громадської участі – петицій, проєктів громадського бюджету, місцевих ініціатив та інших форм прямої демократії. Я впевнений, що співпраця з громадською організацією надасть нам можливість знайти молодих, активних людей, які будуть втілювати зміни на благо столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко додав, що програма буде складатись з розвитку лідерства, стажування молоді у структурних підрозділах секретаріату Київської міської ради, відвідування навчальних та освітніх курсів, лекцій, тренінгів, проведення зустрічей з політичними, громадськими діячами місцевого та всеукраїнського рівнів, а також культурного дозвілля у вигляді відвідування та організації екскурсій, мистецьких, концертних, спортивних благодійних подій тощо.

Довідка. Громадська організація «Ліга інтернів» заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)