Київська міська рада співпрацює з приватними волонтерськими притулками для тварин з метою регулювання чисельності безпритульних собак та котів гуманними методами

Tool items

Київська міська рада співпрацює з приватними волонтерськими притулками для тварин з метою регулювання чисельності безпритульних собак та котів гуманними методами.

Депутатів Київської міської ради ознайомили з роботою Гостомельського притулку для тварин. 

Як зазначив депутат Київської міської ради Дмитро Білоцерковець, у час війни кількість безпритульних тварин у регіоні збільшилась, і приватні волонтерські зоозахисні організації, зокрема Гостомельський притулок для тварин прихистив сотні собак та тварин.

«У столиці близько 90% безпритульних тварин утримуються волонтерськими організаціями. Міська влада поступово намагається створити необхідні умови для повноцінної та якісної діяльності цих притулків. Київ – перше місто в Україні, яке надало матеріальну підтримку приватним волонтерським притулкам для тварин задля забезпечення їх постійного функціонування та підвищення якості умов перебування тварин. Наразі ми укріплюємо механізм взаємодії Київської міської ради з комунальними підприємствами та громадськими організаціями для того, щоб максимально ефективно виконувати цільове завдання регулювання чисельності безпритульних тварин на основі гуманного поводження та відповідального ставлення до них. Сила українців у тому, що ми можемо об’єднуватись заради спільної мети», – розповів Дмитро Білоцерковець.

За словами керівниці Гостомельського притулку для тварин Марії Вронської, тварини у притулку – жертви людської байдужості, а часто і жорстокості.

«Наразі ми працюємо над тим, щоб максимально ефективно реалізувати соціальний проєкт стерилізації й супроводу безпритульних тварин. А також проводимо вакцинацію від сказу та комплексні щеплення собакам та котам. Це маленькі, але дуже важливі кроки у розв'язанні глобальної проблеми безпритульних тварин в Україні, зокрема на теренах Київської області. Наразі в Гостомельському притулку для тварин перебувають близько 700 собак та котів. Вони лагідні, добрі та з нетерпінням чекають на нових господарів, які стануть для них сім’єю. У цьому може переконатися кожен, хто відвідає притулок з добрими намірами», – наголосила Марія Вронська.

Керівниця Гостомельського притулку для тварин додала, що забезпечити повноцінну роботу притулку було б неможливо без підтримки міської влади, підтрики меценатів та волонтерів, які закупляють корм, ветеринарне обладнання та медичні препарати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)