Київська міська рада схвалила Рамкову стратегію відновлення міста Києва задля подолання негативних наслідків, які постали перед містом у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України

Tool items

Київська міська рада схвалила Рамкову стратегію відновлення міста Києва з метою подолання негативних наслідків, які постали перед містом у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та необхідністю створення підґрунтя для швидкого та сталого розвитку міста, який, з великою ймовірністю, розпочнеться після завершення бойових дій.

Стратегія була прийнята сьогодні, 14 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 77 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, очевидно, що подолання прямих наслідків війни є першочерговим пріоритетом міської влади, поряд з цим, для сталого та трансформаційного розвитку міста необхідно також реалізовувати довгострокові заходи, спрямовані на відновлення та поступовий розвиток економічного, інвестиційного, трудового та соціального потенціалу столиці.

«Наразі з метою подолання довоєнних викликів, а також наслідків повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України, необхідно визначити пріоритети, візію, потреби, завдання та цільові інтервенції відновлення міста Києва в після воєнний період у єдиному стратегічному документі та розпочати їх реалізацію у найкоротший термін. Рамкова стратегія відновлення міста Києва – це концептуальний аналітичний документ, який ґрунтується на сильних сторонах міста та його потенціалі сприяння національному економічному відновленню. Міська влада визначила пріоритетні цілі та першочергові інтервенції відновлення міста, спрямовані на подолання негативних наслідків війни», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради розповів, що стратегія спрямована на відновлення динамічного економічного розвитку міста Києва, сприяння залученню міжнародного фінансування для його відновлення задля того, щоб досягнути мети, яка полягає у трансформаційних змінах.

«На першому етапі реалізації стратегії передбачено створення можливостей, необхідних для ефективного відновлення. Це включає підготовку до процесу відновлення та прискореного розвитку міста, який наразі зупинився у зв'язку з війною. На другому ж етапі буде закладено основи для повномасштабного оновлення міста та трансформаційних змін, створення простору для започаткування та моделювання структурних змін в інфраструктурі, міському плануванні, економічній діяльності, міському сполученні тощо. Сюди входять заходи, які раніше було б неможливо здійснити, зокрема великомасштабна комплексна модернізація та розвиток міської інфраструктури. Рамкова стратегія є передумовою для проєктування та розробки інвестиційної програми, детального плану і відповідної структури реалізації повоєнного відновлення», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку