Київська міська рада розширила перелік послуг столичних Центрів надання адміністративних послуг

Tool items

У столиці розширили перелік послуг, які можна отримати через Центри надання адміністративних послуг. Відповідні зміни ухвалено сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради. Про це повідомила директорка Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай.

«До переліку додано 85 додаткових видів соціальних адміністративних послуг. Це є першим кроком до надання якісних послуг у соціальній сфері. Наразі необхідно потужно попрацювати, щоб привести приміщення та персонал районних управлінь соцзахисту до стандартів ЦНАП», – розповіла Наталія Шамрай.

Загалом, за її словами, оновлений перелік передбачає надання 459 адміністративних послуг.

Нагадаємо, що минулого року адміністратори столичних Центрів надання адміністративних послуг опрацювали 1 млн 70 тисяч 656 звернень від громадян. Попри повномасштабне вторгнення агресора, місто забезпечило стабільну роботу ЦНАПів Києва. А для покращення обслуговування з початку березня цього року там відновлено роботу і по суботах – із 09:00 до 18:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки