Київська міська рада продовжує пошук кандидатів у присяжні районних судів міста Києва

Tool items

1241

Київська міська рада продовжує пошук кандидатів у присяжні Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського районних судів міста Києва. Про це повідомили у постійній комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв`язків із правоохоронними органами.

На сьогодні Київська міська рада затвердила списки присяжних районних судів міста Києва у кількості, яка є меншою, ніж це заявлено у відповідних поданнях Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві.

Так, наразі, список присяжних затверджено у кількості:

Дарницького районного суду міста Києва – 23 особи із необхідних 25;

Дніпровського районного суду міста Києва – 14 із необхідних 25; 

Деснянського районного суду міста Києва – 25 із необхідних 30; 

Голосіївського районного суду міста Києва – 21 із необхідних 30; 

Оболонського районного суду міста Києва – 28 із необхідних 90;

Печерського районного суду міста Києва – 13 із необхідних 30;

Подільського районного суду міста Києва – 17 із необхідних 30;

Святошинського районного суду міста Києва – 22 із необхідних 30;

Солом`янського районного суду міста Києва – 18 із необхідних 30.

Список присяжних Шевченківського районного суду міста Києва повністю укомплектовано (25 із 25).

У постійній комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв`язків із правоохоронними органами, звернули увагу, що присяжним районного суду міста Києва може бути особа, яка відповідає вимогам, встановленим Законом України «Про судоустрій і статус суддів».

Отже, киянин, який виявив бажання стати присяжним районного суду міста Києва повинен звернутись до Київської міської ради із заявою про включення до списку присяжних відповідного районного суду міста Києва за формою, визначеною Порядком формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженим рішенням Київської міської ради №419/460 від 11.03.2021. З переліком документів, який додається до заяви можна ознайомитись нижче.

Звертаємо, увагу, що кількість присяжних у районних судах міста Києва обмежено.

Довідки за телефоном: (044) 202-76-88.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва