Київська міська рада планує викупити земельну ділянку для створення сучасного міського парку

Tool items

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку, площею 0,3110 га, для створення сучасного міського парку. Земельна ділянка розташована у Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-а.

Такий проєкт рішення було підтримано сьогодні, 19 травня, членами Постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, після прийняття проєкту рішення буде розпочато процес викупу земельної ділянки, на якій планується створення зеленої зони. Для реалізації даного проєкту необхідно послідовно зробити декілька кроків.

«Закон передбачає повідомити власника ділянки в письмовому порядку про наміри міської влади. Також необхідно забезпечити проведення експертної грошової оцінки території та надати пропозиції щодо її викупу. Фінальним етапом має стати підготовка та подання проєкту рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді», – зауважив Михайло Терентьєв.

Як підкреслив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, на зазначеній земельній ділянці жодного будівництва відбуватися не буде, натомість на цій території планується виключно облаштування нового парку.

«З 2014 року ділянка перебуває у приватній власності. Водночас, дозвільні документи на будівництво у власника відсутні. Це логічно викликає значний суспільний резонанс, та привертає увагу засобів масової інформації. Враховуючи першочергові інтереси міської громади, ми проведемо перемовини з власником, результатом яких має стати викуп містом цих територій для суспільних потреб, а саме для створення ще одного сучасного міського парку», – наголосив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що Київська міська рада вже друге пленарне засідання поспіль надає статус зелених зон понад 120 гектарам міських територій.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»