Київська міська рада планує викупити земельну ділянку для створення сучасного міського парку

Tool items

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку, площею 0,3110 га, для створення сучасного міського парку. Земельна ділянка розташована у Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-а.

Такий проєкт рішення було підтримано сьогодні, 19 травня, членами Постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, після прийняття проєкту рішення буде розпочато процес викупу земельної ділянки, на якій планується створення зеленої зони. Для реалізації даного проєкту необхідно послідовно зробити декілька кроків.

«Закон передбачає повідомити власника ділянки в письмовому порядку про наміри міської влади. Також необхідно забезпечити проведення експертної грошової оцінки території та надати пропозиції щодо її викупу. Фінальним етапом має стати підготовка та подання проєкту рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді», – зауважив Михайло Терентьєв.

Як підкреслив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, на зазначеній земельній ділянці жодного будівництва відбуватися не буде, натомість на цій території планується виключно облаштування нового парку.

«З 2014 року ділянка перебуває у приватній власності. Водночас, дозвільні документи на будівництво у власника відсутні. Це логічно викликає значний суспільний резонанс, та привертає увагу засобів масової інформації. Враховуючи першочергові інтереси міської громади, ми проведемо перемовини з власником, результатом яких має стати викуп містом цих територій для суспільних потреб, а саме для створення ще одного сучасного міського парку», – наголосив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що Київська міська рада вже друге пленарне засідання поспіль надає статус зелених зон понад 120 гектарам міських територій.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)