Київська міська рада перенаправила до Державного бюджету України 701,6 млн грн для оборонних потреб

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни до бюджету міста Києва згідно з якими до Державного бюджету України було спрямовано 701,6 млн задля стабілізації енергетичної та теплової інфраструктури, підприємств транспорту. 

Таке рішення було прийнято більшістю депутатів сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, надзвичайний воєнний стан в Україні потребує невідкладних дій. 

«Депутатський корпус Київської міської ради працює злагоджено задля стабілізації критично важливої інфраструктури для життєдіяльності країни. Ми, український народ, єдині, згуртовані та сильні. Сьогодні всі гілки влади працюють як єдиний механізм, адже державна в нас одна і народ ми один. Міська влада перенаправила з бюджету міста Києва 701,6 млн грн до Державного бюджету України», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що українці разом і до кінця, кожен крок спрямований на захист нашої держави – це військова допомога, збереження інфраструктури та транспортного сполучення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (670035376)
  • Про поновлення автокооперативу по експлуатації та обслуговуванню гаражів «КРИШТАЛЬ-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 14 травня 2019 року № 139 (523905118)
  • Про поновлення АВТОКООПЕРАТИВУ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОБСЛУГОВУВАННЮ ПРИВАТНИХ ГАРАЖІВ «КВАЗАР-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 22 грудня 2017 року № 400 (728829053)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду в 86 кварталі Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (244477538)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253282580)