Київська міська рада перенаправила до Державного бюджету України 701,6 млн грн для оборонних потреб

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни до бюджету міста Києва згідно з якими до Державного бюджету України було спрямовано 701,6 млн задля стабілізації енергетичної та теплової інфраструктури, підприємств транспорту. 

Таке рішення було прийнято більшістю депутатів сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, надзвичайний воєнний стан в Україні потребує невідкладних дій. 

«Депутатський корпус Київської міської ради працює злагоджено задля стабілізації критично важливої інфраструктури для життєдіяльності країни. Ми, український народ, єдині, згуртовані та сильні. Сьогодні всі гілки влади працюють як єдиний механізм, адже державна в нас одна і народ ми один. Міська влада перенаправила з бюджету міста Києва 701,6 млн грн до Державного бюджету України», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що українці разом і до кінця, кожен крок спрямований на захист нашої держави – це військова допомога, збереження інфраструктури та транспортного сполучення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)