Київська міська рада передасть комп'ютерну техніку територіальній громаді Жванецької сільської ради

Tool items

Київська міська рада передасть комп'ютерну техніку територіальній громаді Жванецької сільської ради. 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 71 депутатом. 

За словами депутата Київської міської ради Михайла Присяжнюка, у час війни велика кількість сільських територіальних громад мають вкрай обмежений фінансовий ресурс для забезпечення їх діяльності. 

«Виконавчий комітет Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області звернувся до Київської міської ради з проханням передати оргтехніку, а саме ноутбуки та принтер, у зв'язку з дефіцитом бюджетних коштів для формування належної матеріально-технічної бази. Задля підтримки новостворених відділів громади Жванецької сільської ради, вважаємо за доцільне передати безоплатно майно, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, зокрема комп'ютери та принтер. Наразі це сприятиме оптимізації організаційних процесів у забезпеченні роботи Жванецької сільської ради», – зазначив Михайло Присяжнюк. 

Депутат наголосив, що вкрай важливо надавати підтримку новоствореним відділам територіальної громади України задля налагодження процесів їх діяльності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік