Київська міська рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Голосіївського та Подільського районних судів міста Києва

Tool items

З метою затвердження списків присяжних Голосіївського та Подільського районних судів міста Києва Київська міська рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Голосіївського та Подільського районних судів міста Києва.

Як зазначають у постійній комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами, якщо Ви виявили бажання бути присяжним районного суду міста Києва і відповідаєте вимогам, встановленим Законом України «Про судоустрій і статус суддів», просимо подати до Київської міської ради за адресою: вул. Хрещатик, 36 такі документи:
1.Заяву про включення до списку присяжних відповідного районного суду міста Києва за формою, згідно зразку.
2.Копію паспорта громадянина України.
3.Витяг з реєстру територіальної громади або копію  іншого документа, в який у встановленому законом порядку, внесено відомості про місце проживання.
4.Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (повний).  Термін дії витягу становить 3 місяці з дати формування.
5.Довідку відповідного закладу охорони здоров'я про те що він не перебуває на обліку та не має психічних або інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
6.Інформаційну довідку або витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення за останній рік.
7.Автобіографію в довільній формі.

Кандидат особисто засвідчує копії наданих документів у встановленому порядку. Кандидат несе персональну відповідальність за достовірність наданої ним інформації та поданих документів.

Довідки за телефоном: (044) 202-76-88.