Київська міська рада деталізувала перелік безоплатних послуг, які надаються при організації поховань захисників України

Tool items

Київська міська рада деталізувала перелік послуг, які надаються при організації поховань захисників України, задля уникнення стягнення будь-якої плати з близького оточення загиблих. Безоплатні послуги будуть надавати ритуальні служби КП «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» та КП «Київський крематорій». 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 08 вересня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 81 депутатом. 

За словами депутатки Київської міської ради Лілії Пашинної, проєкт рішення підготовлено з метою забезпечення належного поховання та віддання останніх почестей бійцям абсолютно безкоштовно. 

«Російсько-українська війна вже забрала сотні життів мужніх захисників. Ніхто з нас не може вгамувати біль від втрати рідної людини. Проте нашим обов’язком є організація належного поховання людей, які захищали Україну та весь народ від окупантів», – зазначила Лілія Пашинна. 

Депутатка додала, що витрати на поховання будуть здійснюватись за рахунок коштів бюджету міста Києва.

Найменування товарів та послуг, які будуть надаватись ритуальною службою на безоплатній основі:
– оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання;
– доставка предметів похоронної належності;
– надання транспортних послуг;
– перенесення труни до місця поховання;
– організація поховання;
– надання труни;
– кремація;
– поховання урни з прахом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)