Київрада звернеться до Президента, Верховної Ради та Кабміну України щодо розроблення та прийняття Закону України про колабораціонізм

Tool items

Київська міська рада звернеться до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо розроблення та прийняття Закону України про колабораціонізм.

Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримав 81 депутат.

Як зазначили у Київській міській раді, урегулювання цього питання сприятиме зміцненню національної безпеки України, державного суверенітету, територіальній цілісності, конституційного ладу та інших національних інтересів України.

Метою прийняття рішення є вжиття заходів Президентом, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України щодо розроблення та прийняття Закону України про колабораціонізм.

«Збройна агресія Російської Федерації проти України призвела до численних людських жертв, окупації територій, а також значних економічних втрат для нашої країни. У той час, ряд громадян України та юридичних осіб сприяли чи продовжують сприяти Російській Федерації у здійсненні агресивних дій, які кваліфікуються як колабораціонізм. До того ж, наразі особи, причетні до колабораціонізму, продовжують займати або претендувати на високі посади в державі, впливати на формування державної політики, що є неприпустимим в умовах продовження збройної агресії та ведення бойових дій. Колабораціонізм як явище підриває національну безпеку України та становить безпосередню загрозу державному суверенітету, тому кожен причетний повинен нести відповідальність, встановлену законом», – підкреслили у Київській міській раді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)