Київрада змінила ДПТ Теремки-ІІІ: зведуть 4 нових школи, поліклініку та станцію швидкої допомоги

Tool items

4436

Київрада змінила ДПТ Теремки-ІІІ: зведуть 4 нових школи, поліклініку та станцію швидкої допомоги

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до детального плану території району Теремки-ІІІ у Голосіївському районі м. Києва.

У 2016 році було проведено громадські слухання щодо врахування інтересів місцевих мешканців під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Жителі висловили пропозиції до запропонованого ДПТ, офіційно надали письмові зауваження. Після їх розгляду, КО “Інститут Генерального плану м. Києва” внесла коригування до відповідного детального плану території.

Остаточна площа ДПТ Теремки-ІІІ складає 272 га. Проект передбачає будівництво багатоповерхових житлових комплексів загальною площею житла близько 1 млн.700 тис. кв. м, нових 4-х загальноосвітніх і ряду початкових шкіл, дошкільних навчальних закладів, поліклініки, діагностичного центру зі станцією швидкої допомоги, ТРК "Республіка", а також багаторівневих паркінгів.

“У межах розробки ДПТ в житлових кварталах проектної забудови по вулицях Чабанівська, Теремківська, Жулянська, Проектна-1 та інші пропонується розміщення нової загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 990 учнів, початкової школи на 360 учнів з благоустроєм прилеглої території, дитячого дошкільного закладу на 280 місць. Також передбачено будівництво діагностичного центру зі станцією швидкої допомоги по вул. Чабанівській для обслуговування населення”, - говорить директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (КМДА) Олександр Свистунов.

Окрім того, передбачається подовження Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену та розташування нових станцій метро, облаштування додаткових ліній тролейбусних та автобусних маршрутів, розташування велодоріжок, збільшення смуг існуючої вуличної мережі та розширення вулиць Жулянської і Чабанівської.

Загалом, у межах житлової забудови кварталів передбачено озеленення території, облаштування нових скверів та благоустрій існуючих, створення дитячих майданчиків, місць відпочинку тощо.

Рішення підтримали 64 депутати. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва