Київрада затвердила програму розвитку громадянського суспільства

Tool items

1264

Київрада затвердила програму розвитку громадянського суспільства 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили міську цільову програму «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2020-2022 роки».

Відповідна програма має на меті створення умов для ефективної взаємодії влади з громадськістю. Зокрема заплановано проведення ярмарків та форумів з реалізації місцевих громадських ініціатив. Передбачено створення електронної бази громадських організацій. Кошторис програми на три роки складає 176 млн грн.

«Будемо продовжувати всі проекти, які користувалися популярністю протягом попередніх років. Це і Форум організацій громадянського суспільства, і ярмарка проектів громадських організацій «топ-100». Також буде продовжуватись конкурс «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який гарно себе зарекомендував протягом багатьох років існування. Це, до речі, унікальний інструмент, якого жодне інше українське місто немає. Також ми будемо долучати експертів європейських країн до спільних проектів, пов’язаних із розвитком місцевого самоврядування», - зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київради (КМДА) Роман Лелюк.

Багато уваги місто планує приділяти формуванню національно-патріотичної свідомості. Зокрема передбачається проведення загальноміських заходів з нагоди державних свят, знаменних дат і наших міських свят. Тут і день Соборності України, і День пам’яті Героїв Крут, і свято Конституції та Незалежності, і відзначення місцевого самоврядування та Дня сусіда.

Обговорення відповідної цільової програми проходило з 25.09.2019 по 09.10.2019 у формі електронних консультацій на офіційному порталі Києва в рубриці «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів».

Рішення підтримали 78 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЗ-ІНВЕСТ», ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДІНАКОР» в оренду земельної ділянки для спільного обслуговування виробничого комплексу будівель, будов та споруд на вул. Козелецькій, 24 у Солом’янському районі міста Києва (590439962)
  • Про відмову у передачі громадянці Каряці Інні Вікторівні у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Плещеєва, 8-б у Голосіївському районі міста Києва (588027110)
  • Про передачу громадянину Орліченку Тарасу Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 16-А у Голосіївському районі міста Києва (362773666)
  • Про передачу громадянці Бистровій Вікторії Павлівні у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Садовій, 67, діл. 1-а у Дарницькому районі міста Києва (665332736)
  • Про приватизацію громадянином Задорожним Олександром Георгійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миронівській, 19 у Солом'янському районі міста Києва (332819739)