Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Tool items

1183

Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок проведення конкурсного відбору серед громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для отримання фінансової підтримки з міського бюджету.

Згідно з рішенням, до участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше двох років до дати оголошення конкурсного відбору, зареєстровані та діють на території Києва. Окрім того, ГО мають бути учасниками Всеукраїнських змагань та готувати спортсменів до складу збірних команд міста Києва та України.

Фінансова підтримка надається громадським організаціям для організації та проведення спортивних заходів, які спрямовані на підготовку спортивного резерву до складу збірних команд Києва та їх участі у спортивних змаганнях всеукраїнського рівня.

«Затверджений порядок надання фінансової підтримки ГО забезпечуватиме належні умови для розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту. Конкурсний відбір буде організовувати та проводити Департамент молоді та спорту КМДА. До складу конкурсної комісії пропорційно входитимуть представники організатора конкурсного відбору та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київради (КМДА), депутати КМР та представники громадських організацій. Склад комісії має складати не менше, ніж 7 осіб і не більше, ніж 13», - зазначив директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Вадим Гутцайт.

Рішення підтримали 70 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про безоплатну передачу до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міст майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитку на вул. Польовій, 19/8 у Солом’янському районі міста Києва, включеного до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Трест «Київміськбуд-2»
  • Про закріплення основних засобів за Київською міською радою
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Тютюнника Василя, 56 у Печерському районі міста Києва (616934124)
  • Про відмову громадянці Нестерук Ірині Сергіївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Святошинському районі міста Києва (694650162)
  • Про надання громадянці Неверовській Надії Вікторівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 5б у Солом'янському районі міста Києва (590601425)