Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Tool items

1391

Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок проведення конкурсного відбору серед громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для отримання фінансової підтримки з міського бюджету.

Згідно з рішенням, до участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше двох років до дати оголошення конкурсного відбору, зареєстровані та діють на території Києва. Окрім того, ГО мають бути учасниками Всеукраїнських змагань та готувати спортсменів до складу збірних команд міста Києва та України.

Фінансова підтримка надається громадським організаціям для організації та проведення спортивних заходів, які спрямовані на підготовку спортивного резерву до складу збірних команд Києва та їх участі у спортивних змаганнях всеукраїнського рівня.

«Затверджений порядок надання фінансової підтримки ГО забезпечуватиме належні умови для розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту. Конкурсний відбір буде організовувати та проводити Департамент молоді та спорту КМДА. До складу конкурсної комісії пропорційно входитимуть представники організатора конкурсного відбору та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київради (КМДА), депутати КМР та представники громадських організацій. Склад комісії має складати не менше, ніж 7 осіб і не більше, ніж 13», - зазначив директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Вадим Гутцайт.

Рішення підтримали 70 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про передачу громадянці Болотній Ользі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Лермонтова 4, 39 у Дарницькому районі міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕЛІКСІЯ» договору оренди земельної ділянки від 23 серпня 2005 року № 85-6-00219 (зі змінами)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БД НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному підприємству "МТ КОНСАЛТІНГ" у поновленні договору оренди земельної ділянки від 16.11.2005 № 79-6-00375 (зі змінами) для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на перетині вул. Михайла Бойчука(Кіквідзе) та Залізничного шосе у Голосіївському районі
  • Про передачу ПАРТНЕРСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМ РЕНТ ЛП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд громадського призначення на Богуславському узвозі, 3 у Подільському районі міста Києва