Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Tool items

1235

Київрада затвердила порядок підтримки спортивних громадських організацій

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок проведення конкурсного відбору серед громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для отримання фінансової підтримки з міського бюджету.

Згідно з рішенням, до участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше двох років до дати оголошення конкурсного відбору, зареєстровані та діють на території Києва. Окрім того, ГО мають бути учасниками Всеукраїнських змагань та готувати спортсменів до складу збірних команд міста Києва та України.

Фінансова підтримка надається громадським організаціям для організації та проведення спортивних заходів, які спрямовані на підготовку спортивного резерву до складу збірних команд Києва та їх участі у спортивних змаганнях всеукраїнського рівня.

«Затверджений порядок надання фінансової підтримки ГО забезпечуватиме належні умови для розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту. Конкурсний відбір буде організовувати та проводити Департамент молоді та спорту КМДА. До складу конкурсної комісії пропорційно входитимуть представники організатора конкурсного відбору та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київради (КМДА), депутати КМР та представники громадських організацій. Склад комісії має складати не менше, ніж 7 осіб і не більше, ніж 13», - зазначив директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Вадим Гутцайт.

Рішення підтримали 70 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «СІНТЕЗ ПАРК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на просп. Леся Курбаса, 6-Г у Святошинському районі міста Києва (239405735)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТА1» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування торгово-виробничої будівлі на вул. Клеманській, 1/5 у Дарницькому районі міста Києва (675934328)
  • Про відмову громадянину Іщуку Костянтину Тарасовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Божків Яр у Солом'янському районі міста Києва (763884018)
  • Про відмову громадянці Козиревій Анастасії Максимівни у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (772797014)
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому у Деснянському районі міста Києва (435016015)